Řídící pracovníci v jiných službách

pracoviště Kvasice
- Náplň práce: Komplexní koordinace ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační správy zařízení sociálních služeb, popřípadě správu dalších oborů činnosti zařízení
- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané v bakalářském nebo magisterském studijním programu, praxe v oboru sociálních služeb vítána, znalost zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách výhodou, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zaměstnancům
- Nabízíme: Doba určitá s možností přechodu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené (1 den sick day), osobní ohodnocení, příplatek za vedení, příjemnou pracovní atmosféru, možnost vzdělávání, podmínky pro seberealizaci a sebezhodnocení
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis a motivační dopis na adresu: Sociální služby Haná, p. o., Parková 21, Kvasice, 768 21 nebo elektronicky na e-mailovou adresu libuse.jezova@sslhana.cz.

Plat od:
26 600 - 37 170 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Project Manager
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Ing. Libuše Ježová
734 662 321
libuse#jezova|sslhana#cz

Články ze světa práce

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.