Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Místo výkonu práce:
Děčínská č.p. 32, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Co vás čeká na obsazované pozici?
• Obsluha a seřizování automatických a poloautomatických strojů
• Kontrola hotových výrobků pomocí měřidel
• Evidence výroby v průběhu směny
• Pracovní doba: třísměnný provoz

Jaké znalosti, dovednosti a vlastnosti byste měli mít?
• Vyučen ve strojírenském oboru výhodou není podmínkou
• Manuální zručnost a technické myšlení
• Ochota učit se novým věcem
• Svědomitost, pracovitost a samostatnost
• Schopnost týmové spolupráce a komunikace
• Spolupráce s mistry na zlepšování pracovních procesů

Co vám můžeme nabídnout?
• Perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a pracovním prostředím
• Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností uchazeče)
• Mzda 23 000 - 30 000 Kč / měsíc
• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Ostatní benefity
• Roční bonus a cílové odměny
• Věrnostní odměny
• Odměny za pracovní výročí
• Odměny za zlepšovací návrhy
• 25 dnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory
• E-stravenky, zajištěné stravování
• Možnost nástupu: ihned

Kontakt: Bc. Petra Hrnčířová, tel.: 412 599 241, e-mail: hrncirova@interkov.cz

Plat od:
23 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Děčín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Petra Hrnčířová
412599241
hrncirova|interkov#cz