Důlní a hutní inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Obsluhovat 3D měřící stroj, po patřičném zaškolení vytváření programu na 3D stroji, měřit na komunálních měřidlech, měřit výrobky ze série i nových projektů a zaznamenávat data dle kontrolního plánu, tvořit měrové protokoly, úzce spolupracovat s oddělením technologie, výrobou a kvalitou.

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání technického směru, PC znalost (MS Office), ochota pracovat na 12-ti hodinové směny (denní / noční), spolehlivost, samostatnost, pečlivost, pozice vhodná i pro absolventy, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Plat od:
30 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
26.07.2023
Obor a Profese:
Hutní/důlní inženýr
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jitka Dvořáková
267 227 312
jitka#dvorakova|benesalat#cz

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.