Mzdoví účetní

Náplň práce:
- práce na PC - základní znalost programů Excel, Word - vytváření tabulek, znalost mzdového programu Helios výhodou
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- spolehlivost a flexibilitu
- vhodné i pro OZP, OZZ
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
Nnáborový příspěvek 20.000 kč
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky Po - Pá 8 - 14 hodin

Plat od:
25 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Litoměřice
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Vašátko
477 070 025
prace|oko69#cz