Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt dle § 65 a následujícího zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkolům
- bezúhonnost
- ovládání českého jazyka
Požadavky uchazeče:
- úplné středoškolské vzdělání
- praxe ve veřejné správě výhodou
- uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
- vysoká pečlivost, důslednost, schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- zvláštní odborná způsobilost v oblasti dopravy a silničního hospodářství výhodou
Pracovní náplň:
- výkon státní správy a samosprávy na úseku dopravy a silničního hospodářství
- zpracování dokumentů objednávek, dodavatelských smluv, evidence dokumentů v registru smluv, kontrola jejich věcné a cenové správnosti a úplnosti dokladů k uzavření smluv
- znalost a orientace v systému katastru nemovitostí a pasportu komunikací
- výkon samostatné působnosti se zaměřením na pořádek a čistotu městského obvodu
- správa a údržba městského zařízení obvodu
- podklady a příprava stanovisek pro vyjádření ke stavbám v rámci územního či stavebního řízení
- příprava stanovisek odboru k majetkoprávním operacím
- zpracování a kontrola materiálů spojených s činností odboru při projednání rady a zastupitelstva městského obvodu
- technická správa majetku svěřeného do správy městského obvodu v oblasti místních komunikací, veřejných ploch, veřejného osvětlení a budov
Platové zařazení: 9. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce.
Nástup do pracovního poměru: dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek
Písemná přihláška uchazeče k vyhlášenému výběrovému řízení musí obsahovat:
- přesné označení výběrového řízení
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (jde-li o cizího státního příslušníka číslo dokladu o povolení k pobytu), telefonní spojení, e-mail, datum a podpis uchazeče
- povinné přílohy k přihlášce:
- strukturovaný životopis obsahující údaje o dosavadní praxi, odborných znalostech a dovednostech
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení, a to po celou dobu jeho trvání
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, dny sociálního volna a zaměstnanecký sociální fond, 25 dnů dovolené
Lhůta pro podání přihlášky: uzávěrka pro podání přihlášek uchazečů je 17.05.2024 ve 12:00.
Způsoby podání přihlášky:
- osobně na sekretariátu Úřadu městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou
- poštou na adresu Městský obvod Liberec - Vratislavice nad Nisou, Tanvaldská 50, 463 11 Liberec 30
- datovou schránkou (ID DS p7vb6nr)
- emailem prace@vratislavice.cz
Případné dotazy Vám b

Plat od:
25 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
09.04.2024
Obor a Profese:
Referent
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Pavel Podlipný
482 428 810
prace|vratislavice#cz