Modeláři slévárenští

MGG je výrobní společnost zaměřená především na výrobky lité z hliníku, obrábění a montáž.

Náplň práce:
Modelář ve slévárenství opravuje a upravuje již zhotovené modely a modelová zařízení, podle nichž jsou vyráběny formy pro odlévání odlitků.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:
o povrchové úpravy a opravy zhotovených modelových zařízení a forem k slévání výrobků dle požadavků zákazníků
o čistění, ošetřování a provádění údržby technického a technologického vybavení
o správa a údržba modelových zařízení
o evidence modelových zařízení na skladě.

Očekáváme:
Tato práce vyžaduje samostatného člověka s manuální zručností a se smyslem pro detail a přesnost.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
o min. SO vzdělání (výuční list) v technickém oboru, truhlář
o znalost práce s výkresovou dokumentací
o znalost ruční práce se dřevem případně plasty.

Nabízíme:
Mzdu dle zkušeností a praxe.
Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.
Náborový příspěvek 30 000,- Kč.

Benefity:
o 5 týdnů dovolené
o dotované závodní stravování
o příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
o příspěvek na dopravu do zaměstnání
o možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
o zvýhodněné telefonní tarify O2
o věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
o další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

První kontakt osobně v čase 8:00-15:00 hod., e-mailem nebo telefonicky v čase po-pá 7:00-15:30 hod.

Plat od:
30 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Jihlava
Nástup:
09.04.2024
Obor a Profese:
Strojní zámečník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Skálová
778 983 091
eva#skalova|mgg#com