Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Požadavky:
- kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník, a §49a odst. 2 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, vzdělání v oborech pedagogika, speciální pedagogika nebo vychovatelství výhodou
- VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost k výkonu práce včetně práce v noci
- schopnost práce ve směnném provozu (denní a noční služby)
- znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
- schopnost konstruktivní komunikace
- empatie
- flexibilita
- samostatnost
- schopnost držet hranice
- psychická odolnost
- profesionální přístup
- ochota se dále vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Popis pracovní pozice: Poskytování sociálně-právní ochrany nezletilým dětem od 0 do 18 let prostřednictvím odborných činností zaměřených na jejich podporu a pomoc při řešení složité životní situace. Přímá péče o nezletilé, tj. pomoc se školní přípravou, zajištění stravy, realizování volnočasových aktivit, doprovod apod. Práce v nepřetržitém provozu.

Úvazek: 1,0

Kontaktní osoba: Mgr. Eva Procházková, vedoucí zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, tel.: 773 601 030
Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e-mailu zasílejte na e-mail personalisty dadak@ssp-ol.cz.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příjemné pracovní prostředí, podporu vzdělávání zaměstnanců, pravidelné supervize, pololetní odměny.

Plat od:
27 430 - 40 110 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Referent
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Emil Dadák
dadak|ssp-ol#cz