Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00), e-mail: kariera@linaplast.cz

Požadavky: SOU/SŠ technického směru, minimálně 2 roky praxe, uživatelská znalost PC, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, obsluha VzV

Náplň práce: výměna nástrojů, přípravků a pomůcek ve strojích a zařízeních, instalace, seřízení a spuštění, včetně pomocných zařízení, ukončení výroby na stroji, nasazení formy na lis, denní údržba forem na stroji, údržba svěřených zařízení, příprava a ověření prvních kusů při uvolnění výroby, spolupráce s úsekem kvality, evidence zahájení a ukončení výroby v IS Helios (dle VP), zpracování požadavků na opravu nástrojů, přípravků a pomůcek v IS Helios (prostřednictvím výrobního příkazu)

Nabízíme: plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na dopravu až 1 600 Kč, odměna za odpracovanou dobu ve výši Kč 1500 za měsíc, možnost náborového příspěvku 5000 Kč, příspěvek na jazykový kurz 1000 Kč/pololetí, příspěvek na životní pojištění až 1000 Kč, pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní odměny až 4000 Kč, 25 dní dovolené + 2 dny sick days, vitamínové balíčky, flexi passy při životním jubileu, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny, firemní slevové akce (např. zvýhodněné lístky do kina Šantovka, aquapark Olomouc), firemní akce, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Plat od:
36 000 - 42 000 Kč
Pracoviště:
Prostějov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
HR specialista
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Hana Škrabalová
583 037 124
kariera|linaplast#cz