Odborní účetní mzdoví

POŽADUJEME:
- prokazatelná praxe na pozici mzdový/á účetní min. 3 roky
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- ochota učit se nové věci
- proaktivní přístup
- trestní bezúhonnost
- znalost personálního a mzdového programu VEMA výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní zpracování a vedení mzdové agendy společnosti a souvisejících podkladů pro mzdy
- provedení měsíční uzávěrky mezd, kontrola výstupních sestav a odvodů mezd
- rozeslání přehledu o platbě pojistného na zdravotní pojištění, přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách (zdravotní pojišťovny, ČSSZ)
- zpracování ročního výkazu pro FÚ
- zpracování exekucí, insolvencí, ročního zúčtování zaměstnanců, ELDP
- komunikace se státními institucemi, příprava podkladů pro kontroly, audity
- další administrativa spojená se mzdovou a personální agendou

NABÍZÍME: systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify

PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti 8:00 - 15:00, telefonicky paní Mgr. Ing. Eva Kurtinová - vedoucí personálního oddělení, tel.: 571 818 428, popř. email: kurtinova@nemocnice-vs.cz nebo paní Mgr. Pavla Psotová - personalistka, tel. 571 818 445 , popř. emailem: psotova@nemocnice-vs.cz

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Mzdová účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Psotová
571 818 445
psotova|nemocnice-vs#cz