Technik laboratoře

Vaše náplň práce
  • komunikovat interně i externě v rámci zadávání zkoušek
  • sdílet a dokumentovat výsledky zkoušek
  • studovat specifikace, normy a technickou dokumentaci ke každé zkoušce, kterou pracovník převezme
  • provádět laboratorní zkoušky v souladu s pracovními/zkušebními postupy a platnými zákaznickými či mezinárodními normami
  • vyhodnocovat výsledky zkoušek porovnáním s požadavkem nebo cílovou hodnotou
  • vypracovávat požadované formy laboratorní zprávy, předávat a rozdělovat zprávy o výsledcích
  • posuzovat rizika a informovat zákazníka v případě neshody
  • spolupracovat s odbornými útvary podniku

Váš profil
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického, textilně technologického, nebo chemicko-technologického zaměření
  • 3 roky praxe v oboru (výhoda)
  • praktická znalost práce v laboratoři/zkušebně - zkušenost s prováděním chemických a fyzikálních zkoušek
  • teoretická připravenost - znalost technologie výroby v oboru zpracování textile / plastů, znalost materiálu
  • AJ / NJ na komunikativní úrovni
  • základní znalost systémů kvality v automobilovém průmyslu
  • praxe v automobilovém průmyslu, nebo v průmyslu je výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost, zručnost, schopnost spolupráce v týmu
  • znalost nakládání s nebezpečnými látkami
  • ŘP B
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office, podnikový systém, zákaznické portály)

Naše nabídka
  • docházkový benefit za 100% docházku do zaměstnání 2.500,- Kč
  • příspěvek na dojíždění 3,30 Kč/km
  • stravenky ve výši 120 Kč/den
  • pružná pracovní doba
  • 3 dny sick days
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, multisport karta, příspěvek na životní jubilea, zaměstnanecký bonus u T-Mobile

Pracoviště:
Hrádek, Hrádek u Rokycan
Plný úvazek
Podmínky:

  • ŘP B

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Chemický průmysl: Laborant, Výroba a průmysl
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Martina Benediktová
+420377225408
m#benediktova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?