Ostatní úředníci jinde neuvedení

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD a RD.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro investiční záměry včetně dotačních titulů, vedení a správa majetku obce včetně příslušných agend.
POŽADUJEME:
- Ukončené středoškolské vzdělání
- Výborná znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, portály orgánů)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Společenská úroveň jednání a vystupování
- Orientace v právních předpisech souvisejících s činností (Zákon č. 128/2000 Sb., Zákon č. 500/2004 Sb., Zákon č. 89/2012 Sb., Zákon č. 137/2006 Sb., Zákon č. 283/2021 Sb.
- Orientace v mapách
PRVNÍ KONTAKT: bližší informace k výběrovému řízení najdete na webových stránkách obce: www.obec-lesna.cz, dotazy telefonicky na čísle 571 635 011 do 24.4.2024, vybraní/é uchazeči/ky budou pozváni/y k výběrovému řízení, které se bude konat dne 29.4.2024 ve 13:00 hodin.

Plat od:
18 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Nástup:
01.08.2024
Obor a Profese:
Pracovník na přepážce
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Eva Foukalová
571 635 011
obec-lesna|obec-lesna#cz