Stavební a provozní elektrikáři

Do stávajícího kolektivu přijmeme kolegu na pozici elektrikáře. Na základě zaslaných životopisů budou nejvhodnější uchazeči pozvání k osobnímu pohovoru.

Vaším úkolem bude:
˘ zodpovědnost za technický stav a chod strojů, zařízení a budov
˘ provádění údržbářských a opravárenských prací na výrobních strojích a linkách
˘ údržba a opravy provozních hal a budov
˘ periodická kontrola externích provozoven a odstranění případných závad

Požadujeme:
˘ min. vyučen v oboru technického směru - elektro
˘ praxe na obdobné pozici 3 roky
˘ NV č. 194/2022 Sb. § 6 (dříve vyhláška 50 § 6), znalosti a vědomosti odpovídající nabízené pozici
˘ technické myšlení
˘ uživatelská znalost práce na PC
˘ ŘP sk. B, aktivní řidič podmínkou
˘ praxe v údržbě potravinářských strojů výhodou
˘ ochotu učit se novým věcem
˘ aktivní přístup ke svěřeným úkolům
˘ samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zručnost
˘ komunikativnost
˘ schopnost týmové práce
˘ čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
˘ dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
˘ dvousměnný provoz, ranní směna od 05:00 hod
˘ pracovní pouze každý 3. víkend (2 víkendy vždy volné)
˘ 5. týden dovolené po zkušební době
˘ příplatek za práci v sobotu a neděli ve výši 20%
˘ odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
˘ příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
˘ příspěvek na stravování
˘ příspěvek na volnočasé aktivity
˘ firemní akce

˘ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK PO DOBU 1. ROKU AŽ 50 000,- Kč

Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: prace@semag.cz

Plat od:
35 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Havířov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Elektrikář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Piprová
599 507 645, 734 353 429
prace|semag#cz