Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

Zimová Magdalena MUDr. , Cs.C, e-mail: magdalena.zimova@szu.cz

Hlavní náplň činnosti: odborná, výzkumná, metodická a expertizní činnost zahrnuje identifikaci, hodnocení a řízení zdravotních rizik při aplikaci technologií pro úpravu, recyklaci, využívání a odstraňování odpadů a odpadních vod v rámci oběhového hospodářství. Komunikace a spolupráce s Ministerstvem zdravotnictví ČR, s Krajskými hygienickými stanicemi, Ministerstvem živ. Prostředí, Ministerstvem průmyslu a obchodu, s podniky, účast na vzdělávání.

Požadujeme: VŠ vzdělání magisterské v oboru ochrana veřejného zdraví, případně přírodovědného zaměření, atestace vítána, znalost práce s PC, nutná znalost AJ slovem i písmem, schopnost analytického a koncepčního myšlení, organizační schopnosti platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Plat od:
27 250 - 52 770 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
14.03.2024
Obor a Profese:
Hygienik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
MUDr. , Cs.C Magdalena Zimová
magdalena#zimova|szu#cz