SERVISNÍ TECHNIK | chladící zařízení

Máte byť krákodobou zkušenost z pozice servisního technika? Zatím jste sice s chladícími zařízeními nepřišel/-la do kontaktu, ale chcete se to naučit?
Pak je tato pozice přímo pro vás!

Náplň práce:
- Komunikace s významnými obchodními řetězci
- Zajišťování optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
- Diagnostika případných poruch a jejich vyřešení
- Včasné hlášení o provedené práci a zpracovávání podkladů k této práci

Lokalita: Opava a okolí
Smlouva: HPP v kmeni společnostiZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Plný úvazek
Podmínky:

- SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- Platnou vyhlášku 50 ihned mít nemusíte, ale bude potřeba si ji dodělat či obnovit, minimálně § 4 (nově platné oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb)
- Čeština min. C1
- Řidičský průkaz sk.B - budete hodně cestovat :)
- Časová flexibilita - někdy bude práce méně, ale jindy bude potřeba fungovat i v noci dle předchozí dohody
- Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

Bonusy:

5 týdnů dovolené
Po zkušební době možnost navýšení mzdy do 10 %
Bonus až 5 % za modernizaci u zákazníka vyplácenou kvartálně
10 000 ročně na flexipass
3 dny osobního volna
Penzijní pojištění do 3 %
Životní a úrazové pojištění
Diety 120 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem
Mobil a notebook
Bonus za doporučení zaměstnance - 44 000 CZK

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Servisní technik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Ostrava (GR)
j#honek#406266203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.