Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

ALW INDUSTRY, s.r.o. jsme slévárna hliníkových odlitků a hledáme:

Pomocníka taviče

Práce na plný úvazek základní mzda + PŘÍPLATKY; + NÁBOROVÝ příspěvek
Nepřetržitý provoz 6:00-18:00 a 18:00-6:00 / krátký, dlouhý týden/
Náplň práce:
• Obsluha a provoz tavicích pecí
• Udržuje čistotu tavicích pecí a provádí jejich údržbu
• Zaškolení zkušeným kolegou

Co očekáváme:
• SOU
• Manuální zručnost a pracovitost
• Spolehlivost
• práce na směny /12 hod směny - krátký a dlouhý týden/

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky Pluxee v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 734 366 530 Email: personalni@alw.cz

Těšíme se na Vás!

Plat od:
24 000 - 28 400 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Hutník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Markéta Jemelková
587429106
personalni|alw#cz