Pracovníci ostrahy, strážní

Náplň práce: Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR, evidence kamiónů, ranní a noční až 12-ti hod. směny. Práce s tabletem.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, pomoc při zajištění certifikátu strážného, zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Plat od:
19 500 Kč
Pracoviště:
Beroun
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Lenka Hanušová
734881684
nabor#centrum|protektia#cz

Články ze světa práce

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.