Hlavní účetní

Kontakt: Uchytilová Iva, tel.: 261090952, e-mail: objednavky@luminex.cz
Hledáme na pozici samostaný účetní pracovitou/ého kolegu/kolegyni, který/á si vezme na starost účetní agendu v naší rodinné společnosti LUMINEX, která působí na trhu již od r. 1991.

Jaká je pracovní náplň?
• Čeká na Vás komplexní účetní agenda
• Účtování pokladny, banky a interních dokladů
• Vystavení faktur a zaúčtování přijatých faktur
• Vypracování DPH přiznání a kontrolního hlášení
• Příprava a zpracování statistických výkazů
• Příprava podkladů pro daňovou poradkyni
• Pozice je podřízená přímo vedení naší společnosti

Bez čeho se u nás neobejdete?
• Máte vzdělání ukončené maturitní zkouškou a znalosti účetníctví
• Ovládáte základy práce na PC, v?Excelu a Wordu – pro přípravu reportů apod.
• Výhodou jsou také základy anglického/německého jazyka pro práci se zahraničními partnery
• Znalost účetního systému Abra/Flexibee je výhodou
• Dobré znalosti účetnictví je nutné
Umíte účetnictví a máte málo praxe? Není problém, vše Vás naučíme!

Samozřejmě očekáváme: Angažovanost, spolehlivost, loajalitu a dochvilnost

A co Vám můžeme nabídnout my?
NÁSTUPNÍ PLAT: 40.000,- Kč + možnost bydlení viz. níže
• Firemní byt 2+kk po dobu pracovního poměru (pro rodiny s dětmi můžeme nabídnout prostorný 4+kk ca. 110 m čtv.)
• Pracovní doba PO - PÁ
• 4 týdny dovolené
• Stravenkový paušál
• Skvělá dostupnost MHD ( 3 min metro Vyšehrad, 2 min Tramvaj)
• Možnost vánočních odměn a platového růstu

Chcete to s námi zkusit?

Nástup je možný ihned.

Budeme se těšit!

Plat od:
40 000 - 43 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
31.01.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Iva Uchytilová
261090952
objednavky|luminex#cz