Horníci v uhelných dolech (převážně ruční)

zaměstnání na dobu: 1 rok
Náplň práce:
- doprava materiálu a strojů pro důlní pracoviště,
- řízení a obsluha důlních lokomotiv (řidič a pomocník),
- provádění prací v náraží jam, náraží šibíků včetně dopravy materiálu (narážeč, pomocník narážeče),
- údržba těžní jámy.

Požadujeme:
- výborný zdravotní stav,
- důlní praxi, minimální kvalifikaci 4. TS,
- absolvovaný kurz řidiče lokomotiv (v případě zájmu o tuto pozici),
- nevyšší prašnou expozici (NPE) do 85 %.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou v délce 3 měsíců.
Pracoviště Důl ČSM - lokalita Sever a Jih.

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:
- životopis,
- občanský průkaz,
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- zápočtový list z posledního zaměstnání.

Pokud jste již v minulosti pracovali v podzemí hlubinného dolu (mimo kmenový stav OKD, a.s.), připravte si dále tyto doklady:
- doklad o dosažené kvalifikaci v dole,
- doklad o výši NPE,
- doklad o poslední fárané směně.

Zaměstnanecké výhody:
- úhrada vstupní lékařské prohlídky,
- profesní rozvoj a další odborná školení,
- přídavek na dovolenou a Vánoce,
- věrnostní přídavek horníkům,
- až 6 týdnů dovolené,
- 2 dny pracovního volna navíc,
- penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
- příspěvek na dojíždění,
- příspěvek na ubytování,
- svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
- závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
- příspěvek na dětské rekreace,
- Flexi Pass Card na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Způsob kontaktu osobně, telefonicky, e-mailem:
Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST: 8:00-15:00 hod.
ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod.
PÁTEK: zavřeno

Plat od:
30 000 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Karviná
Nástup:
01.01.2024
Obor a Profese:
Horník/těžební pracovník
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Klopcová
+420725756830
prace|okd#cz