Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři

Hledáme nového kolegu, který se orientuje, nebo by rád, ve světě financí a chtěl by nám pomoci s novou příležitostí, kterou je sjednávání DIP (dlouhodobý investiční produkt). Rád pracuje s lidmi, má výborné komunikační schopnosti. Svěříme Vám portfolio klientů, o které se budete aktivně starat a poskytovat jim servis jejich zajištění. Předešlé zkušenosti nejsou podmínkou, ale jsou vítány. Nástup možný ihned.
Nabízíme: vícesložkové odměňování, IT i kancelářské zázemí, kompletní profesionální zaškolení.
Po zaslání životopisu vás budeme kontaktovat.

Plat od:
40 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Makléř
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Václav Cinkanič
vaclavcinkanic86|gmail#com







Články ze světa práce


10 základních pravidel úspěšného pohovoru

10 základních pravidel úspěšného pohovoru
Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?