Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

z: 31.10.2023
Náplň práce:
- Vedoucí technik realizací zakázek (HP, HY, pož.dveře, ucpávky, EPS)

Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B,
- znalost práce na PC,
- manuální zručnost
- praxe v oboru požární ochrany není podmínkou

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené ročně, dobrý pracovní kolektiv, systém odměn - osobní ohodnocení

Kontakt: Rostislav Pokluda, zaslání životopisu na e-mail: pokluda@firegroup.cz

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Nový Jičín
Nástup:
01.01.2024
Obor a Profese:
Specialista vývojového týmu
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Rostislav Pokluda
pokluda|firegroup#cz

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.