Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

První kontakt: e-mailem, telefonicky (pondělí-pátek od 7:00-14:00) nebo osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce: skládání drůbežích dílů na tácky, balení, etiketování, dočištění suroviny, ranní směna 6:00-14:00 hod, odpolední 14:00-22:00 hod.
Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Plat od:
19 500 Kč
Pracoviště:
Brno-venkov
Nástup:
01.10.2023
Obor a Profese:
Řezník/uzenář
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Bc. Simona Brabcová
544529117
simona#brabcova|voddrubez#cz