Obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin

Upřesňující informace:
nástup možný kdykoli dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
náplň práce:
obsluha, údržba, drobná oprava a úklid technologické linky na zpracování kameniva, další práce dle požadavků a pokynů vedoucího lomu či vedoucího sektoru
požadujeme:
min. SOU vzdělání, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
uvítáme:
řidičský průkaz skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, průkaz strojníka pro kolové nakladače s pohonem spalovacím motorem, praxi v hornické činnosti, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výroč

Plat od:
33 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Plzeň
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Horník/těžební pracovník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Robert Eisman
+420 724 545 250 (po-pá 8:00 - 14:30)
robert#eisman|vinci-construction#com