Pracovníci ostrahy, strážní

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) zasílejte na e-mail nabor.sekuro@gmail.com. Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin.
Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení!
Další možnost práce na prodejně Štemberkova 1605, Rychnov n.Kn.

Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost, příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou
- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží
- kamerový monitoring prodejny, pochůzky po prodejně
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- vhodné i pro osoby OZZ a OZP s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).
Nabízíme:
- možnost práce na další prodejně v Rychnově n.Kn. (Štemberkova 1605)
- práci na denní směny (6,8 nebo 12 hod. směny)
- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem
- zprostředkování certifikátu strážného
- možnost pracovat na HPP/DPP, možnost zkráceného úvazku
- interní školení, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
- možnost vyplácení zálohy na mzdu
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- po dohodě nástup možný ihned.

Plat od:
135 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jitka Gebauerová
734 514 315
nabor#sekuro|gmail#com

Články ze světa práce

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.