Technici v ostatních průmyslových oborech

Požadujeme: vzdělání v technickém směru, zalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (B1/B2), flexibilitu: částečná práce z domova, v Humpolci a v Altheimu (Rakousko).

Náplň práce: řízení a koordinacevypracování konstrukčních podkladů. Spolupráce na realizaci návrhu výrobků a výrobě prototypů. Zpracování konstrukčního řešení nových výrobků a navrhování nových modelů, typů, tvarů a vzorů výrobků. Zpracování konstrukčních podkladů a výkresů výrobků, sestav a detailů podle projekční dokumentace. Navrhování konstrukčního řešení výrobků s využitím počítačové podpory. Spolupráce s odpovídajícími zkušebnami, kontrola kvality a funkčnosti trealizovaného výrobku, případně prototypu. Sledování vývojových trendů v dané oblasti. Zpracování a vedení technické a výrobní dokumentace.

Nabízíme: různorodou pracovní náplň, zajímavou práci v dynamickém, inovativním a úspěšném týmu. Možnost vlastní realizace a profesního růstu.

Plat od:
28 000 - 49 000 Kč
Pracoviště:
Humpolec
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Specialista vývojového týmu
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Martin Čudka MBA
m#cudka|wiesner-hager#com

Články ze světa práce

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?