Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

C04 z:12/4/2022 a:11/12/2023
Náplň práce:
- obsluha CNC brusek.
Požadujeme:
- preciznost a smysl pro detail.
Nabízíme:
- zaměstnání na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí se špičkovými technologiemi
- vysoce nadprůměrné mzdové ohodnocení s vazbou na pracovní výsledky
- zaučení ve dvousměnném provozu, poté přechod na třísměnný provoz
- penzijní pojištění, stravenkový paušál, odměna za plně využitý pracovní fond, výkonnostní prémie.
Kontakt telefonicky, emailem.

Plat od:
28 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Nástup:
01.12.2023
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Jana Pečinková
605 926 691
jana#pecinkova|anaj#cz