Montážní dělníci elektronických zařízení

z: 3. 2. 2021, a: 21.12.2023 - místo se souhlasem se zaměstnaneckou kartou
Osobní kontakt: PO-PÁ, 7-15:00 hod v místě výkonu práce, p. Fridrichová

Náplň práce : Montáž elektronických komponentů a testování produktu podle daných standardů, procedur a PN; Zastavení linky v případě abnormality; Představení prvotní diagnózy během Jidoka ( Q-stop) a první odezva na řešení problému během poruchy; Dodržování Jízdních řádů v rámci změny varianty výrobku, týdenní popř. měsíční údržby; Kontrola kvality výrobku po předešlé operaci; Záznam pravdivých dat o kvalitě a reportování základních statistických informací; Poskytování zpětné vazby v rámci problémů s kvalitou materiálů a poskytování doporučení pokud je to nutné
Požadavky : znalost práce na PC, manuální zručnost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny
Závodní stravování, penzijní při pojištění,5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na rekreaci pro děti

Plat od:
21 010 - 26 000 Kč
Pracoviště:
Frenštát p. Radhoštěm
Nástup:
02.01.2024
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Dagmar Fridrichová
703 490 841
dagmar#fridrichova|vitesco#com