Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

NÁPLŇ PRÁCE: strojírenská výroba vysokého odborného stupně, obsluha 3 či 5 osého frézovacího centra.
POŽADUJEME:znalost práce s řídícím systémem, znalost čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, znalost českého/slovenského jazyka - výhoda, nikoliv podmínka.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování v budově společnosti
- Každoroční navyšování mezd
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky
- Zajímavé příplatky za směny
- Podpora profesního růstu
- Příjemná pracovní atmosféra
- Firemní akce

Plat od:
22 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Kutná Hora
Nástup:
01.11.2018
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Roško M.A.
605 844 111
mrosko|wikov#com