Obchodní zástupci

Firma BARTON se sídlem v Nymburku, dodavatel širokého sortimentu spojovacího materiálu a nářadí, příjme do svého týmu obchodního zástupce se zaměřením na prodej zboží a komunikaci s obchodními partnery v regionu.

Požadujeme :
- vzdělání technického směru, praxi v obchodě , znalost práce na PC s MS Office
- týmového ducha, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativní a asertivní typ
- řidičský průkaz sk.B.

Co nabízíme : práci v týmu, kde je důležitá důvěra, odpovědnost, vzájemný respekt, samostatná organizace práce, odpovídající mzdu + odměny a benefity + profit bonus, vzdělávací kurzy, obědy, školení, pohyblivá část mzdy vázána na realizovaný obrat;

Kontakt : Zájemci zasílejte své profesní životopisy na e-mail.: barton@barton.cz


Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Nymburk
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Justýna Franková
317 071 991
barton|barton#cz







Články ze světa práce


Jak na ukončení pracovního poměru

Jak na ukončení pracovního poměru
Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?
Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?