Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Místo výkonu práce: Hlinsko POŽADAVKY: Střední vzdělání s maturitou (všeobecné, odborné), vysokoškolské výhodou. Praxe v řízení a organizací výroby většího počtu zaměstnanců, zkušenost v oblasti AUTOMOTIVE, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, AJ na komunikativní úrovni, ŘP skupiny B, znalost práce na PC v rozsahu Microsoft Office, MS EXCEL na dobré úrovni, ochota učit se novým věcem, časově flexibilní a loajální ke společnosti, možnost krátkodobých služebních cest do zahraničí. NÁPLŇ PRÁCE: řízení a organizace výroby, provádění řídící a kontrolní činnosti mistrů výr. úseku, zodpovědnost za dodržování BOZP a ochrany životního prostředí, spolupráce s ostatními úseky v rámci společnosti, inventura majetku a nedokončené výroby, rozjezd výrobních linek u ostatních sesterských společností atd. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Služební vozidlo, notebook, mob.tel., smlouva na rok, poté na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod, nebo přímo na provozovně v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?
Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

10 základních pravidel úspěšného pohovoru
Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?