Hledáme posilu do našeho týmu na pozici OPERÁTOR PCO/ DISPEČER.

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu v ČESKÉ OCHRANNÉ SLUŽBĚ, a.s.!
Pokud hledáte smysluplnou a stabilní práci ve společnosti, která klade důraz na ochranu osob a majetku, jste na správném místě.

Pracoviště:
Ostrava
Plný úvazek
Podmínky:

Co od vás očekáváme?
Čistý trestní rejstřík: Bezúhonnost je pro nás klíčová.
Znalost monitorovacího softwaru Jablonet: Výhodou, ale ne podmínkou – vše vás naučíme!
Uživatelské znalosti práce na PC: Jste obeznámeni s MS Office a Excel? To je přesně to, co potřebujeme.
Komunikativní a organizační schopnosti: Hledáme někoho s dobrou schopností komunikace a organizace.
Vstřícnost a týmový duch: Jste přátelský, pečlivý a spolehlivý? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

Střežení a dohled: Buďte očima naší společnosti při monitorování objektů.
Komunikace a administrativa: Budete klíčovým spojením mezi námi a našimi zákazníky.

Proč pracovat u nás?
Stabilní zaměstnání: Nabízíme vám hlavní pracovní poměr, kde budete mít jistotu a bezpečí.
Příjemné pracovní prostředí: Přidejte se k našemu přátelskému a podporujícímu týmu. Navíc jsme nedávno provedli rekonstrukci dispečinku, takže se můžete těšit na novou pracovní místnost, která je klimatizována, přehledná a vybavena nejnovějšími přístroji.
Podpora a rozvoj: Poskytneme vám veškeré potřebné zaškolení, abyste mohli excelovat ve své nové roli.
Dobré platové ohodnocení: Odměňujeme naše zaměstnance spravedlivě a s možností příplatku ve formě prémií
Místo práce v Ostravě: Nabízíme pracovní místo v lokaci s dobrou dostupností, která umožňuje snadný přístup z různých částí města i okolí.

Pokud se cítíte být správným kandidátem pro tuto pozici, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: gregor@coska.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 737 270 184.
Nezmeškejte tuto skvělou příležitost stát se důležitou součástí našeho týmu!

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Ostraha a bezpečnost - Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Tomáš Gregor
+420 737 270 184
gregor|coska#cz

Články ze světa práce

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.