Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Dělník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Montážní dělníci mechanických zařízení

Text inzerátu:

Kontakt telefonicky nebo e-mailem lenka.kutnarova@kk-alpha.com. Požadujeme: - manuální zručnost, spolehlivost - výhodou praxe v Automotive. Náplň práce: - montáž lehkých drobných dílů - práce v tichém a čistém prostředí. Nabízíme: - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - příspěvky za směnnost a nepřetržitý provoz, výkonnostní příspěvky - dotované závodní stravování a jídelna s doplňkovým prodejem v areálu firmy - dotované svozové autobusy na pracoviště z vybraných lokalit - možnost kariérního postupu, benefity v rámci programu Cafeterie - 5 týdnů dovolené, 13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění, docházkový bonus, firemní vzdělávání.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:21000 - 23000Pracoviště:Rychnov n. KněžnouObor a Profese:DělníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.Kontaktní osoba:Lenka Kutnarová 702 169 511 lenka#kutnarova|kk-alpha#comKontaktní adresa:V. Opatrného 1050
51721 Týniště nad Orlicí
Týniště nad Orlicí   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Montážní dělníci výrobků z kovůNAMZOR s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběT & T - trade JOBS s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...Esistere s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběPSS CZ s.r.o.Montážní dělníci mechanických z...SPI Job s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...Everard agency s.r.o.Pomocní dělníci ve výroběBALTIX KOV s.r.o.Obsluha strojů na balení, plněn...REAL PEOPLE CZ s.r.o.Montážní dělníci výrobků a zařízeníAgentura práce Marteau s.r.o.Pomocní pracovníci údržby budov...SKY & FACILITY s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: