Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Rozpočtář/kalkulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - Ekonom

Text inzerátu:

Požadavky:
ekonomické vzdělání
Kontakt:
životopisy zasílat pouze e.mailem, poté budou vybraní uchazeči oslovení k osobnímu pohovoru do DD

Nástup:01.08.2019Plat od - do:19100 - 19100Pracoviště:DěčínObor a Profese:Rozpočtář/kalkulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Dětský domov a Školní jídelna, Krásná Lípa, Smetanova 12, příspěvková organizaceKontaktní osoba:Monika Dolejší +420 412 383 275 detskydomov|krlipa#czKontaktní adresa:Smetanova 225/12
407 46 Krásná Lípa
Krásná Lípa   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Rozpočtář/kaGrafton Recruitment s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...NADĚJEOstatní odborní pracovníci v ob...INGEMA, s.r.o.Cenový manažer s praxíGrafton Recruitment s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...Pfizer, spol. s. r. o.Ostatní odborní pracovníci v ob...Základní škola Dr. Miroslava Ty...Ostatní odborní pracovníci v ob...Základní škola T. G. Masaryka a...Ostatní odborní pracovníci v ob...Mamed s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...Toyoda Gosei Czech, s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...SENTR s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov a Školní jídelna, Krásná Lípa, Smetanova 12, příspěvková organizace. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Dětský domov a Školní jídelna, Krásná Lípa, Smetanova 12, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: