Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Administrativa / Administrativní pracovník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Hledá se Mystery shopper

Text inzerátu:

Auditorská společnost zabývající se kontrolou splněni služeb a vztahu k zákazníkům hledá lide pro provedeni jednorázových nebo vícenásobných úkolů zaměřených na kontrolu regionálních zástupců zákazníků společnosti.
Mystery shopping zahrnuje osobní návštěvu (nebo nákup přes telefon, internet) vybraných maloobchodů/provozoven, interakci s prodejním personálem a současné pozorování předem dohodnutého chování prodavačů, čistoty obchodu, apod.

Hledá se Mystery shopper , 800 Kč za návštěvu
společnost zabývající se kontrolou splněni služeb a vztahu k zákazníkům hledá spolupracovníky pro realizaci mystery shoppingů, tzv. asistovaný mystery shopping ( kvalitativní výzkum trhu, která měří maloobchodní kvalitu služeb nebo kdy se získávají informace o produktech a službách vlastní či konkurenční firmy.

Podmínky:

Požadujeme:

- předchozí zkušenost s mystery shoppingem je výhodou
- předchozí zkušenost se skrytým audio nahráváním je velkou výhodou
- přístup na internet (email)
- poctivost, spolehlivost a komunikativnost
- řidičský průkaz a vlastnictví vozu je výhodou
- časová flexibilita (možnost se časově přizpůsobit při výkonu práce)

Odměna: 800,- Kč za jednu návštěvu

Náplň práce:

Nejčastěji se jedná o tyto oblasti:

Obecný projev personálu, jeho vzhled a upravenost
Pro-aktivita a informovanost personálu
Kvalita nabízeného zboží
Čistota provozoven
Dodržování předpisů z oblasti prevence ztrát a ochrany důvěrných informací

Nástup:neuvedenoPracoviště:Česká republikaObor a Profese:Administrativa - Administrativní pracovník, Nákup - Nákupčí, Brigády - BrigádyTyp pracovního vztahu:BrigádaMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:AUDIT, DANĚ H+V s.r.o.Kontaktní osoba:Dana Cermanová +420702876761 audithv|seznam#czKontaktní adresa:nám. Svobody 109, 37821  Kardašova Řečice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Brigáda u philipa morrise - mzd...RandstadBrigáda u philipa morrise - mzd...RandstadBrigáda u philipa morrise - mzd...RandstadPracovník ostrahy brno-líšeňČeskomoravská Bezpečnostní agen...UklízečkaVAMÍK, s.r.o.Brigáda nejen na prázdniny - ro...RandstadÚklidový pracovník/ce opava HPF Cleancat s.r.o.Víkendová brigáda v amazonu – o...RandstadVíkendová brigáda v amazonu – o...RandstadÚklid horní cerekevSEŽEV facility s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUDIT, DANĚ H+V s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AUDIT, DANĚ H+V s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: