Vrátní

Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz 6-18, 18-6 hodin

Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro OZP a OZZ

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- pravidelná školení
- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Kontakt je možný POUZE telefonicky (po - pá, 8 - 14 hodin) nebo e-mailem.

Plat od:
123 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Vrátný
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Vašátko
477 070 025
prace|oko69#cz