Obchodní zástupce pro regiony západní a jihozápadní Čechy

Refi-CZ s.r.o.

Jsme rostoucí rodinná firma s 24letou tradicí. Zabýváme se specializovaným velkoobchodním prodejem potravinářských výrobků a surovin v segmentu B2B (pekárny, cukrárny, výrobci lahůdek, gastro řetězce, a gastro provozy) sídlící na Praze 4 – Opatov.

Více informací o společnosti naleznete na www.refi-cz.cz.

Místo práce: centrála Praze 4 - Opatov

• práce ve svěřeném regionu západní a jihozápadní Čechy

Termín nástupu: možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jiri.zedek@refi-cz.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 724 607 407 - Ing. Jiří Zedek.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 10. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Pracoviště:
Praha
Plný úvazek
Podmínky:

• středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
• min. 5 let praxe
• komunikativnost, důslednost, aktivitu, asertivitu, reprezentativní vzhled a vystupování
• schopnost navazovat obchodní vztahy a otevírat nové obchodní příležitosti
• samostatnost, cílevědomost, vytrvalost
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• znalost práce na PC

Výhodou:
• znalost cukrářské výroby
• komunikativní znalost AJ

Náplň práce:

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních zákazníků
• udržování stávajících obchodních vztahů se stabilními zákazníky
• jednání u zákazníků
• spolupráce na nových projektech
• návštěvy zahraničních potravinářských veletrhů
• vývoj výrobků dle požadavků zákazníků a trhu

Nabízíme / benefity:

• práci na HPP s možností ovlivňovat dosaženou mzdu
• práci v rostoucí rodinné společnosti s dlouholetou zkušeností v oblasti potravinářství a obchodu
• samostatnou a různorodou práci se zajímavými produkty
• bonusy/prémie
• odpovídající ohodnocení a benefity
• možnost služebního vozu
• notebook, mobilní telefon
• příspěvek na penzijní/životní připojištění
• stravenky/příspěvek na stravování

Mzdové ohodnocení 45 000 - 65 000 Kč/měsíc.

Nástup:
možný ihned nebo dle vzájemné dohody
Obor a Profese:
Prodej a obchod - Obchodní zástupce
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat?

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.