Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Co bude náplň práce?
- Zodpovědnost za svěřený provoz
- Prace s rezervačním systémem
- Telefonická a elektronická komunikace se zákazníky, řešení krizových situaci
- Převoz lodi a koloběžek
- Nakládaní a vykládaní lodi i koloběžek a sportovního vybaveni
- Údržba vybaveni (auta a vlek, lodi, koloběžek)
- Vedeni brigádníků
- Pravidelný report do centrály firmy
Co očekáváme?
- Ochota k zákazníkům a kritické myšleni
- časová flexibilita - květen a. záři (hlavni sezona červen-srpen)
- Komunika.ni i obchodní dovednosti
- Základní počítačové dovednosti
- Znalost AJ nebo NJ - komunikativní úroveň.
- řidičský průkaz skupiny B
- Samostatnost, asertivita, pečlivost
Co nabízíme?
- Sezonní práci
- Ferové finanční ohodnoceni
- Možnost realizovat se a řídit svěřený provoz
- Příjemné neformální prostředí v dlouholeté a stabilní firmě.
- Zavedené systémy, možnost dlouhodobé spolupráce
- Prace je vhodná i pro studenty VŠ nebo aktivní seniory
- zdarma stravování na provozu
- firemní oblečení
- zaměstnanecké slevy
Pokud se Vám libí myšlenka trávit léto prací venku a stát se součástí našeho
přátelského týmu, těšíme se na Vaši odpověď
Připojte se k nám a buďte součástí naší rodiny SUNDISK!
Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete svůj životopis na
kariera@sundisk.cz.
Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás kontaktovat!

Plat od:
140 - 160 Kč
Pracoviště:
Hrádek nad Nisou
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Domovník/správce objektu
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Michaela Chládková
kariera|sundisk#cz