ODBORNÍK NA ROZPOČTOVÁNÍ STAVEB - cca 60.000Kč

Vaše náplň práce
  • Vašim úkolem bude vytváření detailních rozpočtů a kalkulací pro stavební zakázky
  • Budete spolupracovat s dodavateli a vyhodnocovat jejich nabídky
  • Budete plánovat průběh prací, navrhovat technická řešení a hledat možnosti optimalizace
  • K usnadnění práce Vám bude sloužit specializovaný program pro rozpočty

Váš profil
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví (pozemní stavitelství)
  • Praxe v rozpočtování staveb
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Zodpovědný přístup spolu s pečlivost a analytickým myšlením

Naše nabídka
  • Zázemí ve společnosti, která je silným hráčem na trhu
  • Finanční ohodnocení min. od 50.000 Kč nahoru - dle zkušeností, po zkušební době další významné navýšení
  • Součástí nabídky jsou také zajímavé výkonnostní odměny - detaily sdělíme zájemcům s odpovídající praxí
  • Nabízíme také možnost dalšího vzdělávání spolu s možným profesním růstem
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní místo v dosahu MHD

Pracoviště:
Zlín
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Stavebnictví
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová
+420737288250
p#trunkatova|trenkwalder#com