PROJEKTOVÝ MANAŽER | 75 000 Kč

Máte platnou vyhlášku 50 § 6 a zkušenosti z pozice projektového manažera? Posuňte se kariérně o krok dál a staňte se PROJEKTOVÝM MANAŽEREM a mějte na starosti zakázky pro velké mezinárodní hráče na trhu.

Co Vás čeká?

- vedení zakázek v oblasti elektro, MaR a slaboproud (ŘS)
- tvorba nabídek a kalkulací
- komunikace se zástupci klienta a dodavateli
- práce s projektovou dokumentací v oblastech MaR a elektro
- spolupráce s projektanty a řešení technických problémů na stavbě
- plánování a zajištění dodávek na stavbu, včetně spolupráce s nákupcem
- plánování montážních kapacit na stavbě
- plány kvality a BOZP, včetně identifikace rizik
- stanovení technologických a pracovních postupů
- koordinační jednání s ostatními profesemi na stavbě
- identifikace rozdílů v různých revizích projektové dokumentace a řízení víceprací/méněpracíZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
50 000 Kč
Pracoviště:
Středočeský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- SŠ/VŠ v technickém oboru (elektrotechnický výhodou)
- praxe na stejné nebo podobné pozici 2 roky
- vyhláška 50 §6
- praxe s elektrotechnikou a montážemi
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- preciznost, smysl pro detail
- ŘP sk. B
- komunikativní znalost angličtiny velkou výhodou!

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- 20 dní dovolené + 5 sick days
- služební auto i pro soukromé účely
- služební telefon a notebook
- stravenkový paušál
- osobnostní i profesní rozvoj – školení, kurzy
- firemní akce

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Project Manager
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Praha Tech (GR)
(+420) 242 456 610
K#Tomaskova#406745203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.