Etnologové

Pracovní náplň: správa části etnografické sbírky muzea dle zákona 122/2000 Sb. akvizice nových sbírkových předmětů do sbírky terénní etnografický výzkum zajištění činnosti pověřeného regionálního pracoviště pro tradiční lidovou kulturu publikace odborných a popularizačních článků tvorba a realizace výstav participace na vzdělávací činnosti muzea pro školy a veřejnost příprava akcí pro veřejnost Nabízíme: plný pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou stabilitu krajské příspěvkové organizace vybavené pracoviště v prostorách muzea pružnou pracovní dobu možnost využití home office průkazku Asociace muzeí a galerií opravňující k volným vstupům do většiny českých muzeí 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, jazykové kurzy Odměňování: odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 11 Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru a minimálně 2 roky praxe v oboru schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, kreativnost zkušenosti s psaním a vedením projektů výhodou velmi dobrá znalost práce na PC znalost AJ nebo NJ řidičský průkaz skupiny B trestní bezúhonnost Písemné přihlášky obsahující strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a motivační dopis zasílejte nejpozději do 26. 4. 2024 (rozhodující je razítko pošty či přijetí e-mailu) na e-mail prostrednik@muzeum-turnov.cz nebo poštou na adresu Muzeum Českého ráje v Turnově, Skálova 71, 511 01 Turnov Bližší informace na tel. 481 322 106

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce


Články ze světa práce


Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.
Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.