PROJEKTOVÝ INŽENÝR | TOOLING

Náplň práce:
- řízení a koordinace projektů
- koordinace designu vstřikovacích nástrojů s externími i interními designéry
- řízení a koordinace výroby vstřikovacích nástrojů u externích dodavatelů
- zpracování cenových nabídek
- komunikace se zákazníky
- tvorba projektové dokumentaceZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
Chomutov
Plný úvazek
Podmínky:

- strojírenské vzdělání nebo odpovídající praxi
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti s projektovým řízením
- znalost procesu vstřikování plastů výhodou
- znalost APQP, PPAP, FMEA
- ochota cestovat (občasné zahraniční pracovní cesty)

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- přátelské rodinné prostředí
- stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč)
- pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
- po 3 letech u společnosti dovolená navíc

Nástup:
neuvedeno
IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství: Project Manager
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Usti nad Labem (GR)
(+420) 417 662 810
J#Vochomurka#406432203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.