Mechanici a opraváři osobních automobilů

Taláková Martina, tel.: 570 582 858, e-mail: martina.talakova@bestdrive.cz
osobně: Jeremiášova 1050/20, Praha 5 - Stodůlky

Náplň práce
* Budete provádět základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech.
* Během jarní a podzimní sezóny se budete věnovat více pneuservisu.
* Pracovat budete 40 hodin/týden dle naplánování s vedoucím pobočky. V sezóně i více, ale za přesčasy u nás dostanete zaplaceno nebo si vyberete náhradní volno.

Požadavky na uchazeče
* vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
* praxi v autoservisu alespoň rok nebo zájem o obor
* řidičský průkaz sk. B.
* fyzická zdatnost
* výpis z rejstříku trestů

Bonusy/prémie k základní mzdě, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky, vzdělávací kurzy

Plat od:
25 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
14.03.2024
Obor a Profese:
Automechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Martina Taláková
570 582 858
martina#talakova|bestdrive#cz