Odborní účetní všeobecní

Kontakt: Janíková Dana, tel.: 353 242 102, e-mail: janikova@vridlo.cz
Požadujeme : praxe v oboru minim.3 roky, pečlivost, důslednost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Znalost ekonomického softwaru MAJÁK výhodou.
Pracovní náplň : znalost podvojného účetnictví. Kontrola správnosti zpracování dokladů. Účtování faktur, tvorba a zpracování zápočtů. Účtování pokladny,vedení hotovostní pokladny. Účtování banky, majetku, leasingu. Kooperace při sestavování měsíčních i ročních uzávěrek. Zpracování veškeré příslušné daňové agendy - DPH,souhrnná hlášení, kontrolní hlášení. Spolupráce s úřady a státními institucemi, statistické výkazy. Evidence a inventarizace majetku a pohledávek,odpisy. Příprava podkladů a spolupráce s auditorem. Kontrola saldokontních účtů, řešení rozdílů.Účtování skladu, související administrativa.
Źivotopisy s názvem ÚČETNÍ zasílejte na níže uvedený email.

Plat od:
23 000 Kč
Pracoviště:
Karlovy Vary
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Dana Janíková
353 242 102
janikova|vridlo#cz






Podobné nabídky práce

Odborní účetní všeobecní

OstravaBEWIT Natural Medicine, s.r.o.
30 000 - 35 000 Kč

Účetní všeobecní

OlomoucFARMAK - GASTRO s.r.o.
30 000 - 33 000 Kč

Odborní účetní všeobecní

Žďár nad SázavouZákladní škola a Mateřská škol
22 000 - 32 000 Kč

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

PlzeňFOINIA STEEL spol. s r.o.
od 25 000 Kč

Mzdoví účetní

HavířovStatutární město Havířov
21 710 - 31 820 Kč

Odborní účetní finanční a investiční

Česká LípaVězeňská služba České republik
23 630 - 33 020 Kč

Články ze světa práce


Jak zvládnout stres v práci

Jak zvládnout stres v práci
Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?