Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Kontakt: emailem.
Požadavky:
SŠ vzdělání - ekonomického zaměření nejlépe, praxe v oboru účetnictví je na této pozici velkou výhodou
Orientační znalost podvojného účetnictví a příslušných právních předpisů, daně z přidané hodnoty, daně z příjmů a účetnictví.
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost.
Náplň práce:
Pomoc při zpracování interních směrnic a instrukcí
Zpracování a kontrola daňových a účetních dokladů, včetně úschovy
Pomoc při zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
Podílení se při tvorbě měsíční uzávěrky, roční uzávěrky a kontrola a příprava podkladů pro daňová přiznání
Příprava dokladů pro audit pod vedením paní účetní
Evidence majetku a dohled nad inventarizací rovněž pod vedením paní účetní

Nabízíme:
Stabilitu stále se rozvíjející české společnosti se zahraničním zákazníkem
Odpovědnou a zajímavou práci
Mzda dle domluvy, na základě zkušeností.
Příjemný kolektiv
Jedná se o pomoc vedení účetnictví ve středně velké firmě. Nástup ihned. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou půl roku, následně se prodložuje na dobu neurčitou.

Plat od:
27 900 - 32 000 Kč
Pracoviště:
Šumperk
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Rozpočtář/kalkulant
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ilona Škůrková
skurková#ilona|getura#cz