Vrátní

1. kontakt e-mailem/tel.: Sluková Zdeňka, tel.: 731 435 431 (Po - Pá od 9,00 do 15,00 hod), email: personalista@cosas.cz

Do našeho týmu aktuálně přijmeme nového kolegu či kolegyni.

Místo je vyhrazeno pro OZP

Popis pozice:
- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu
- ostraha objektu formou pochůzkové činnosti
- práci na vrátnici
- jednoduchá administrativa spojená s evidencí
- spolehlivost a dochvilnost
- pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách
- od 6:00 - 18:00 hod.
- od 18:00-6:00 hod.

Požadujeme:
- schopnost týmové práce
- samostatnost
- věk nad 18 let
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
- osobní přístup a možnost zaučení pro zájemce bez praxe
- dlouhodobou spolupráci na HPP

Plat od:
18 900 - 21 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
06.03.2024
Obor a Profese:
Vrátný
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Zdeňka Sluková
731 435 431 (Po - Pá od 9,00 do 15,00 hod)
personalista|cosas#cz