Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Náplň práce:
" Výstavba a rekonstrukce objektů a jiné odborné stavební práce
" Betonáže svislých a vodorovných konstrukcí
" Manipulační práce se stavebním materiálem
" Komunikace s vedením stavby (stavbyvedoucí, mistr)

Pracoviště:
Sídlo Hrotovice, pracoviště - stavby v rámci celé ČR

Požadujeme:
" Vyučen v oboru nebo praxe na pozici zedníka
" Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Zaměstnanecké výhody:
" Zázemí silné a stabilní společnosti, trvalé zaměstnání a pravidelná výplata
" Nadstandardní finanční ohodnocení
" Volné víkendy (při práci mimo domov prodloužené 3denní víkendy)
" Program zaměstnaneckých benefitů (finanční prémie, příplatky nad rámec ZP - za práci mimo domov, za řízení vozidla s kolegy při cestě na stavbu, diety/stravné, program péče o zdraví, atd.)
" Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
" Rozvoj technických dovedností a znalostí

Plat od:
26 000 - 32 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
15.02.2024
Obor a Profese:
Zedník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Milan Votava
724 400 407
votava|vstav#cz