CNC PROGRAMÁTOR - až 55 000 Kč

Hledáme kvalifikovaného/a CNC Programátora/ku s zkušeností v programu Siemens NX pro pracoviště v Plzni. Pokud máte nadšení pro tvorbu 3D modelů, programování NC strojů a domluvíte se anglicky nebo německy, tak tato pracovní příležitost může být pro vás ta pravá.

Náplň práce:

Vytváření 3D modelů k upnutí a polohování v systému Siemens NX.
Úprava a tvorba NC programů pro obráběcí stroje.
Definování rámcových podmínek pro víceosé obrábění.
Určování a navrhování úprav konstrukce podle potřeby.
Tvoření geometrických údajů na základě výkresů.
Plánování typů a počtů nástrojů pro efektivní výrobu.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
45 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- Minimálně středoškolské vzdělání.
- Komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka.
- Předchozí zkušenost s programováním CNC nebo NC.
- Znalost CAD programů.
- Znalost SAP nebo ekvivalentního softwaru.

Cizí jazyk:

Anglicky, Německy

Bonusy:

- 5 týdnů dovolené.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
- Zkrácený pracovní týden a možnost částečného úvazku.
- Dotované stravné ve firemní kantýně s širokým výběrem jídel.
- Příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč.
- Příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně.
- Jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době.
- Firemní akce a teambuildingy během roku.
- Příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně.

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Plzen (GI)
m#kocanova#405343203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat?

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.