Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: personalni@tssas.cz

O nás
Wagon service personal equipment, s.r.o. jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká
- Řízení účelného, bezpečného a hospodárného posunu na podnikové vlečce a železniční stanici Ostrava hl. nádraží, s rozhodováním, které vozy odrážet a s kterými nutno najíždět, s odpovědností za správné postavení výměn pro posun.
- Organizace včasné obsluhy vleček, nakládacích a vykládacích kolejí.
- Odpovědnost za správné a včasné sestavení vlaku podle předpisu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- zkouška odbornosti
- orientace v dokumentaci a v základních informacích železniční dopravy při řízení posunu
- min. SOÚ/SŠ vzdělání s Výučním listem
- minimálně 5 let praxe na této nebo obdobné pozici
- manuálně zručný, samostatný, pečlivý, spolehlivý
- technicky zdatný
- trestně bezúhonný

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny od 6 - 14 hod, PO-PÁ
- nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě"

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Pracovník na železnici
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Patricie Korytářová
602 552 068
personalni|tssas#cz