PICKER | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč

Láká Vás práce ve skladu? Nevadí Vám 2-směnný provoz? Ozvěte se nám!

Hledáme PICKERY do Boru u Tachova.

Náplň práce:
- příprava materiálu dle dokumentace
- kontrola připraveného materiálu
- manipulace s materiálem
- ukládání materiálu, dodržování metody FIFO
- práce se skenerem
- kontrola zásob
- používání mechanizačních prostředků
- běžná údržba manipulační technikyZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
23 100 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- spolehlivost
- zkušenosti s manipulační technikou
- ochota pracovat na směny

Bonusy:

- adaptační bonus až 20 000 Kč
- bonus za osobní ohodnocení 0-20% ze mzdy/měs.
- bonus za týmovou spolupráci 0-17% ze mzdy/měs.
- bonus za přítomnost 0-2446 Kč/měs.
- příplatek za odpolední směnu 7,5 Kč/hod.
- letní/zimní bonus až 50% mzdy
- bonus za loajalitu
- plně dotované stravování ve firemní restauraci
- 25 dní dovolená
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na dopravu
- možnost záloh
- možnost ubytování

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Skladník/manipulant
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
T&P Plzen (GI)
m#charvatova#404869203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.