Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

PROJEKTANT - PROJEKTANTKA
Stručný popis pracovní pozice
•Zpracování výrobní a montážní dokumentace dřevěných nosných konstrukcí (krovy, dřevostavby, …), případně včetně statického návrhu
•Příprava technických podkladů pro cenové nabídky
•Spolupráce při návrhu a realizaci dřevěných konstrukcí
Požadujeme
•SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební obor výhodou)
•Základní orientace v CAD programech
(práce v programu CADKON výhodou)
•Znalost programů Word, Excel
•Výhodou znalost programů SEMA, FINE TRUSS, DLUBAL
•Praxe v projektování stavebních konstrukcí výhodou
Nabízíme
•Dlouhodobou perspektivu uplatnění
•Odborný růst
•Příjemné pracovní prostředí
•Odpovídající mzdové ohodnocení
•Firemní benefity
•Nástup možný ihned
Benefity
•6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
•Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní a kulturní akce sponzorované firmami KASPER
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Příspěvek na stravování zaměstnanců – jídelna KASPER KOVO (výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát) + možnost objednání zatavených obědů navíc, případně stravenky
•Příspěvky na dětské letní tábory a KASPER KEMPY
•Roční bonus na konci roku
•Odměny za nábory – doporučení nových zaměstnanců
•Měsíčně stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
•Dovolená nad rámec základní výměry
•Zvýhodněný nákup soukromého automobilu ŠKODA
u společnosti AUTOSTYL, a.s.
•Zajímavý zaměstnanecký tarif T-Mobile pro celou rodinu
•Očkování proti chřipce na náklad zaměstnavatele
•Sleva 40% na majetkové pojištění, sleva 20% na havarijní
pojištění a povinné ručení, sleva až 40% na životní pojištění
u GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA
•Sleva 2% na zájezd a 20% na cestovní pojištění od cestovní kanceláře INVIA
a další benefity dle aktuální nabídky …
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu
na e-mail: d.papikova@kasperkovo.cz
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kaspercz.cz | kaspergroup.cz
KaSPeR CZ s.r.o.

Plat od:
30 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Trutnov
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková
499827163, 731192923
d#papikova|kasperkovo#cz