Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Požadavky: Ideálně alespoň 2 roky praxe v automotive v oblasti Kvality; AJ B2; MS Office; SAP
Pracovní náplň:
- vytváří upozornění kvality a zavádí nápravná opatření na základě analýz
- zajišťuje školení operátorů na provádění pracovních postupů
- provádí definované audity dle plánu (např. bleskový audit, 7QB audit, audit stansdartizované práce, ...)
- spolupracuje při zvyšování kvality výroby
- podává návrhy a podměty ke zvyšování kvality vyráběných dílů
Zaměstnanecké výhody:
- stravování zdarme
- příspěvek na dopravu
- služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
- 25 dní dovolené
- Sodexo card
- příspěvek na Multisport card
První kontakt e-mailem či telefonicky po-pá 8-16 hod.

Plat od:
25 000 - 31 000 Kč
Pracoviště:
Plzeň-sever
Nástup:
01.12.2023
Obor a Profese:
Kontrolor
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Miluše Cafourková
720748737
miluse#cafourkova|forvia#com